Patikėkite saldaus stalo rūpesčius mums. Cukrainės Laimė specialistų sukaupta patirtis ir nuolat atnaujinamos žinios padės sukurti nepamirštamą šventės akcentą, išskirtinę desertų puokštę ar gardžius rinkinius dovanoms.

Nuogas tortas

Tai viena populiarių technikų, kai torto paviršius nedengiamas ir lieka matoma jo struktūra. Tokie tortai, atspindi natūralumo, estetikos bei gamtos motyvų tendenciją šventėse.
Dažniausiai jie dekoruojami subtiliai: gyvomis gėlėmis, augalų šakelėmis, šviežiomis uogomis, vaisiais, medinėmis dekoracijosmis. Puošybai taip pat gali būti naudojamas kremas, karamelė, riešutai, zefyrai, sausainiai – viskas, dėl ko sutaria klientas ir konditeris.

Išlaisvinkite fantaziją!

Didžiausiems smaližiams – tortai dekoruoti cukraus mase, kad ne tik širdis apsaltų, bet ir akys džiaugtųsi. Animaciniai herojai, mėgstamiausias žaislas, lenktyninė mašina ar įkvepiantis gyvūnas – visa tai gali pavirsti Jūsų vaiko svajonių tortu.

Išskirtiniai gaminiai

Esame pajėgūs realizuoti išskirtinius užsakymus, pagaminti itin sunkius ar didelių matmenų tortus. Didžiuojamės savo konditerių meistriškumu ir per ilgus darbo metus  sukaupta patirtimi bei žiniomis, kuriomis kasdien naudojamės kurdami išskirtinius konditerijos gaminius šventiniam Jūsų stalui.

Maži konditerinio meno kūriniai

Keksiukai sužavės ir mažus, ir didelius. Gali būti dekoruojami grietinėle, pasirinktu kremu, cukriniais ar šokoladiniais papuošimais.